نتایج جستجو برای عبارت :

داناود فیلم سرخپوست

سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در جنوب به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می‌رود و می‌گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود. جاهد که از شنیدن این خبر خوشحال است در طی یک تماس تلفنی متوجه می‌شود که یکی از زندانی
من امشب سرخپوست رو دیدم. قبل از اینکه برم با خودم فکر میکردم ممکنه دیدن این فیلم دریچه‌های بسته ذهنمو وا کنه؟ بشه عین اون فیلما که قبل و بعد از دیدنش، زندگیت متفاوته؟
الان خیلی خوشحالم. اینکه یه فیلم ایرونی اینجوری خوشحالم کرده بیشتر خوشحالم میکنه.
همین، سرخپوست امیدوارم کرد.
منو به خودم.
منو به سینمایی که حرفاشو به فارسی میگه.
من گزارش تهیه می‌کنم . یک گزارشگرِ سرخپوست ؛ بنابراین همه‌ی موضوع‌های آشغال به من می‌رسد ! نه که فکر کنید موضوعاتِ خطرناک یا خسته کننده ، نه ! من باید مقاله‌هایی بنویسم که چشم ، گوش و جان‌ها را شاد کند ، و هیچ ژورنالیسمی برای روح آنقدر خطرناک نیست که نوشتن به هدفِ خُرسند کردن !
قُلچماق‌ترین سرخپوست دنیا ( شرمن الکسی )
به نام خدای شنهای طبس

پدران و اجداد امریکایی‌های کنونی تمدن خود را بر پایه قتل عام و کشتار ۱۱۲ میلیون سرخپوست بنا کردند.
http://www.dana.ir/news/1381699.html/
قتل عام بوفالوها برای نسل کشی سرخپوست ها + عکس
https://www.mizanonline.com/fa/news/191136

مردم فلسطین خیلی مظلوم هستن
کی گفته؟ میخواستن زمین هاشونو نفروشن!
آره! لابد عین یانکی ها که آمـریکا رو از سرخپوست ها خریدن و 112میـلیـون نفر شون رو قتل عام کردند!!
نگاهی به فیلم درخشان «سرخپوست»:
«سرخپوست» را می‌توان اثری کلاسیک در شمایلی کاملا بدیع و خلاقانه با رعایت بهترین عناصر فنی دانست که داستان ساده‌اش را در لوکیشنی بی‌نظیر و به نحوی سرراست و هنرمندانه روایت می‌کند.پنج سال بعد از فیلم میان‌مایه، آبکی و به غایت تقلیدی «ملبورن»، احتمالا هیچکس انتظارش را نداشت که کارگردان جوان آن فیلم، با دومین فیلمش، در شمایل یک غول مهیب فیلمسازی و بی‌اندازه مسلط به قواعد ژانری، به جریان اصلی سینمای ایران ب
این هفته سه فیلم شبی که ماه کامل شد، سرخپوست و چشم و گوش بسته رو دیدم.
شبی که ماه کامل شد به نظرم خیلی فیلم تلخی بود که تا مدتی بعد از تموم شدنش هم ذهنم درگیرش بود.
سرخپوست فیلم جالبی بود که داستان خوبی هم داشت و بیشتر حرص در آر بود و کیفیت فیلم برداری هم عالی بود
چشم و گوش بسته هم فیلم خنده داری بود که البته شوخی های نامناسب زیاد داشت

نمیدونم چرا تا حالا قسمت نشده هیچکدوم از سریال های نمایش خانگی مثل: مانکن، دل، عاشقانه، کرگدن، نهنگ آبی، هیولا
فیلم سرخپوست با لینک مستقیم
7.5
1 ♡
دانلود فیلم سرخپوست
کیفیت WEB-DL افزوده شد | گالری تصاویر افزوده شد | خرید و دانلود قانونی فیلم سرخپوست افزوده شد | تیزر افزوده شد
اطلاعات فیلم سرخپوست
خرید و دانلود قانونی
ژانر: درام | رازآلود | رمانتیک
کیفیت: WEB-DL
کشور سازنده: ایران
زبان: فارسی
سال انتشار: 2019
مدت زمان: 100 دقیقه
نویسنده: مجید مطلبی
کارگردان: نیما جاویدی

گالری تصاویر فیلم سرخپوست

لینک های دانلود
خلاصه داستان
لیست بازیگران
اطلاعات بیشتر
کی
به نام خدای شنهای طبس

مردم فلسطین خیلی مظلوم هستن.. ❇️ کی گفته؟ میخواستن زمین هاشونو نفروشن!.. آره! لابد عین یانکی ها که آمـریکا رو از سرخپوست ها خریدن و 112میـلیـون نفر شون رو قتل عام کردند!! ...پدران و اجداد امریکایی‌های کنونی تمدن خود را بر پایه قتل عام و کشتار ۱۱۲ میلیون سرخپوست بنا کردند.http://www.dana.ir/news/1381699.html/قتل عام بوفالوها برای نسل کشی سرخپوست ها + عکسhttps://www.mizanonline.com/fa/news/191136 .#فلسطین #امریکا #آمریکا #سرخپوست #سرخپوست #کشتار_دسته_جمعی #کشت
خرید تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 
قیمت : 25000 تومان
برند : متفرقه
خرید پستی تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 
قیمت تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید تی شرت مردانه طرح گربه سرخپوست کد S132 ارزان , تی شرت مردانه طرح گربه
مامانم اونروز زنگ زده بود گفت دخترخاله‌ت فک کنم حوصله‌ش سررفته تهران؛ زنگ بزن بهش باهم برین بیرون. منم دیگه بهش پیام دادم گفتم بریم سینما؟ گفت بریم. رفتیم سینما مگامال سرخپوست دیدیم. منم ظرف بردم برا موقعی که پفیلا میخریم یه بار مصرف نده بهمون. سینماش خیلی خوب بود فقط چون دیر رسیدیم چند دقیقه رفتیم همون جلو نشستیم و گردنمون یکم درد گرفت. یکمم سرد بود. ولی کیفیت صدا و تصویرش خیلی خوب بود. 

من کلاً دید خوبی نسبت به فیلمای ایرانی ندارم. بخاطر
جدای از تمامی مشکلات منطقی فیلمنامه و ضعف های موجود در داستان ، نیما جاویدی از پس کارگردانی و ساختن قاب های خوش رنگ و لعاب که تماشای آن را روی پرده بزرگ (بر خلاف کلیه آثار سینمایی ایرانی در این سال ها) لذت بخش میکند ، به خوبی برآمده است.  به خصوص اگر فیلم را همراه علی دهقانی تماشا کنید که البته با کثرتی که این نام و نام خانوادگی در شهری چون یزد دارد کار سختی نیست و شما خواننده محترمِ این بازبینی اگر  یزدی باشید قطعا در میان دوستان خود فردی به اس
یک شب از خانه بیرون می‌روم و راه می‌افتم به سمت جنگل تاریک. ترس‌هایم را با طناب به درختی تنومد می‌بندم. گلویشان را با چاقو می‌بُرم و پشت به آن‌ها، آرام به طرف خانه برمی‌گردم. در خانه، جعبه سیاه را از توی کمد در می‌آورم. گرد و خاک رویش را می‌گیرم. درش را باز  می‌کنم و تمام افسردگی‌ها را می‌ریزم توی‌ش. درش را می‌بندم و در صحرای پشت خانه، آتشی روشن می‌کنم و جعبه را می اندازم توی آتش تا بسوزد.انگشتم را در خاکستر جعبه فرو می‌کنم و می‌کشم رو
کارگردان: نیما جاویدیتهیه کننده: مجید مطلبینویسنده: نیما جاویدیسال ساخت: ۱۳۹۷محصول کشور: ایرانمدت زمان: ۱۰۰ دقیقهژانر فیلم: اجتماعی
بازیگران: نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، امیر کیوان معصومی، حبیب رضایی و …
خلاصه داستان: سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعه شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند
The Meaning of Life 2005,بلوری,خلاصه داستان,داناود انیمیشن The Meaning of Life 2005,دانلود The Meaning of Life 2005 720p,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود انیمیشن معنای زندگی The Meaning of Life 2005,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Meaning of Life 2005 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,سیر تکامل بشر,
ادامه مطلب
دانلود رایگان کتاب چهار میثاق دون میگوئل

دانلود فایل

کتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › داستان و رمان خارجی رتبه: ۴٫۴ - ‏۷۲۴ رأیکتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز است. این نویسنده و سخنران سرخپوست مکزیکی فرهنگ باستانی سرخپوست‌ها یعنی خرد تولتک را در قالب چهار میثاق به ...ناشر صوتی‏: ‏ذهن آویز    حجم دانلود‏: ‏148 مگابایتسال انتشار صوتی‏: ‏1392    نویسنده‏: ‏دون میگوئل روئ
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار میثاق

دانلود فایل

کتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › داستان و رمان خارجی رتبه: ۴٫۴ - ‏۷۲۴ رأیکتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز است. این نویسنده و سخنران سرخپوست مکزیکی فرهنگ باستانی سرخپوست‌ها یعنی خرد تولتک را در قالب چهار میثاق به ...ناشر صوتی‏: ‏ذهن آویز    حجم دانلود‏: ‏148 مگابایتسال انتشار صوتی‏: ‏1392    نویسنده‏: ‏دون میگوئل روئی
وظیفه پایان عشق است یا عشق پایان وظیفه؟!
اثر تازه نیما جاویدی پیرو همین سوال میچرخد! سرگرد نعمت جاهد بعد از مدت ها تحمل سختی ها که در شخصیتش نمایان است حالا به نقطه ای از زندگی اش رسیده که میتواند به یاد سختی هایش لیوانی بنوشد...یک آخیش از ته دل بگوید...با آستین عرق هایش را خشک کند و خود را آماده شروع بخش جدیدی زندگی خود بکند. در همین زمان بزرگترین مانع برای رسیدن به هدفش سر راهش سبز میشود.مانعی که در صورت نگذشتن از آن شهرتش تخریب میشود و جاهد برا

#تامل_کنیم
سرخپوست پیریبرای کودکش از حقایق زندگی چنین گفت :در وجود هر انسان، همیشه مبارزه ایی وجود داردمانند ، مبارزه ی دو گرگ!
که یکی از گرگها سمبل بدیها:مثل، حسد، غرور، شهوت، تکبر، و خود خواهی
و دیگری:سمبل مهربانی، عشق، امید، و حقیقت است.
کودک پرسید :پدر کدام گرگ پیروز می شود؟
پدر لبخندی زد و گفت ،گرگی که تو به آن غذا می دهی ....:)
سال ۱۳۹۸ (در دست تکمیل)
مسخره باز
سمفونی نهم
مطرب
متری شش و نیم
ایده اصلی 
قسم
رد خون
سرخپوست
شبی که ماه کامل شد
گلدن تایم (هنر و تجربه)
سورنجان (هنر و تجربه)
ذغال (هنر و تجربه)
در جست و جوی فریده (هنر و تجربه)
رضا (هنر و تجربه)
تتاتر صدای آهسته برف
تتاتر آبی مایل به صورتی
تتاتر لانچر ۵
سال ۱۳۹۷
هزارپا
بمب یک عاشقانه
مارموز
مغزهای کوچک زنگ زده
درساژ
سرخپوست فیلم است. یعنی تصاویر متحرکّی که باید در ابعاد بزرگ ببینی. وسط این همه کار تصویری که صفحه تبلت هم برای دیدن‌شان زیادی عریض است، سرخپوست از همان نمای اوّل می‌گوید فیلم است؛ یعنی بیانداز روی پرده و حال کن. و چه فیلمی و چه شروعی؟ وسطِ بلبشوی بنزینی و ریزش‌ها و رویش‌های اجتماعی، لحظه‌ای از جهان قطع و هم‌زمان به جهان وصلت می‌کند. جادوی تصویر همین است. خط اتّصال مداوم بین واقعیت بیرونی و واقعیت سینمایی. و سرخپوست تنها در این برخورد مت
گفتم: خب. حالا اسمش چی بود؟
گفت: اون یارو سرخپوسته اسمش چی بود؟
- ماراجینما... آره... ماراجینماس.
گفتم: یعنی چه؟
- یعنی مردی که سوار بر مادیان گریسته‌اش می‌گذرد و از سال‌های گریستنش با مادیان گریسته‌اش دور می‌شود.
«یک سرخپوست در آستارا»
کتاب «دوباره از آن خیابان‌ها» نوشتۀ «بیژن نجدی»
بیست‌وچهارم آبان زادروز بیژن نجدی است. 
آدما وقتی تخیل شون بیشتر از عقل و استدلال شون کار میکنه خطرناک میشن دست به جنگ می زنند، آدم می کشن، دروغ میگن، خودشون رو بالاتر از همه چی میبینن و از همه بدتر عاشق میشن.
پ ن 1 : نقد کوتاهی برای سرخپوست در دست تحریر است دیر یا زود.
پ ن 2 : آخرین پله از کتاب سلاخ خانه شماره پنج را میگذرانیم.
پ ن 3 : وقت آزاد زیاد و چالش 3 ساعت در روز زبان را به راه انداختم.
پ ن 4 : خبرهای خوب از کلاس میرسد گفته اند تا سه شنبه آینده قطعی می شود.
پ ن 5 : عجب سریالیست این بری، صد
فیلم سرخ پوست | دانلود رایگان فیلم سرخ پوست،
دانلود فیلم سرخپوست با لینک مستقیم و کیفیت FULL HD،
download film sorkhpost 480p 720p 1080p
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی سرخ پوست با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی – تاریخی
سال تولید : 1397
کارگردان : نیما جاویدی
بازیگران:نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : زندانی قدیمی در جنوب ایران به دلیل مجا
لینک دانلود قرار گرفت
بازیگران:نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
دیروز روز طولانی و عجیب ‌و قشنگی بود. از پاسپورت و گواهی اشتغال به تحصیل تا دفتر اسناد رسمی قدیمی با آشنای دور. از گواهینامه تا ناهار رنگین و بی‌نمک. از بیهوشی چند ساعته‌ی بی‌اختیار تا به موقع نرسیدن و عوض کردن سینما. از سرخپوست تا قصر شیرین. از نون خرمایی تا ساندویچ کالباس و از سینمای خالی خالی تا خانه کنتاکی خالی خالی و ایستگاه‌های چای خالی خالی. از لیمو و آلبالو و ساده تا بهارنارنج و به‌لیمو و هل. از اتوکد تا کشتی‌سازی و از فاطمه تا متیو
سلام
شاید بعضی ها راجع به بعضی امکانات آمریکا بگن آمریکا با جهانخواری به اینجا رسیده و اصلا سرزمین سرخپوست ها رو گرفته و کشتار سرخپوست ها رو انجام داده، باید بگم که قبوله اون سفیدپوست ها اشتباه کردن و خیلی ظلم کردن و آخرش با کشتن همدیگه، آمریکا رو مستقل از بریتانیا کردن. اما به هر حال می‌تونستن بدون حماقت و ظلم هم به منافع شون توی اون سرزمین‌ها برسن. انقدر طبیعت آمریکا سرشار از منابع هست که نیاز نداشتن ظلمی کنن. نیاز نداشتن به خاورمیانه بیا
دانلود رایگان فیلم سرخپوست از آپلودبوی
نام فیلم : سرخپوست
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
بازیگران : نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : فیلم سرخپوست ، سال 1346 ، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقا
دانلود رایگان فیلم سرخپوست از آپلودبوی
نام فیلم : سرخپوست
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
بازیگران : نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : فیلم سرخپوست ، سال 1346 ، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقا
مثلا اینکه دوباره در بدترین شرایط، آن ساعتِ ناجی بالای واتساپش ​​​​​​خواب رفته است و نیست! 

گریان نوشت: کاش می شد مثل سرخپوست ها در آسمان دود بر پا کرد.خدایا این وقت شب از چه کسی می شود کمک خواست؟خدایا این زندگی اسب! چرا نمی تواند حتی به قدر نصف روز از راه هموار بگذرد؟
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

نظر من: بدک نیست
هما گویا / سی و یک نما _ از نیما جاویدی نقل قولی می کنم که همه به آن معتقدیم: " انتخاب نوید محمدزاده برای نقش اول فیلم «سرخپوست» یک ریسک بزرگ بود که یا بهترین ویژگی میشد و یا اشتباه ترین انتخاب".
فیلم سرخپوست اعاده ی حیثیتی است برای بازیگری نوید محمدزاده که حتی من نیز با خود می گفتم که این بازیگر اوج توانمندی اش در نقش هایی شبیه به هم است و در این فیلم به یکباره شگفتزده شدم.نوید محمدزاده در نقشی چندین سال بزرگتر خود که حتی یک لحظه در باور این
نام فیلم: سرخ پوست ژانر: درام ، معمایی ، عاشقانه کارگردان: نیما جاویدی
سال تولید: 1397 سال انتشار: 1398
بازیگران: نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، امیر کیوان معصومی، حبیب رضایی، مانی حقیقی، اسماعیل پوررضا و…
خلاصه داستان: زندانی قدیمی در جنوب ایران به دلیل مجاورت با فرودگاه تازه تاسیس شهر در حال تخلیه است. رئیس زندان سرگرد نعمت جاهد به همراه مامورانش مشغول انتقال زندانیان به زندان جدید هستند تا اینکه...
دانلود در اد
سلام من کیاوش هستم و این اولین مطلب من هستش امیدوارم خوشتون بیاد
رد دد ردمپشن یا رستگاری سرخپوست مرده یک بازی جهان باز سوم شخص از شرکت راکستار(سازنده ی GTA) با مضنون وسترن و سبک اکشن-ماجراجویی است. نسخه ی PS4 و Xbox one در اکتبر 2018 و نسخه ی ویندوز(PC) و گوگل استادیا در نوامبر 2019 عرضه شد.
ادامه مطلب
به جِد می‌تونم بگم یکی از بهترین فیلم‌هایی هست که تا الان دیدم. دو ساعت نیست که از دیدنش می‌گذره و هنوز سکانس‌هاش توو ذهنم مرور می‌شه. لحظه به لحظه با فیلم همراه بودم و حدس‌هام برای ادامه فیلم اشتباه از آب درمیومد! با خودم می‌گم کاش می‌شد توو این دوره زمونه که همه‌چی داره تغییر می‌کنه و مثل سابق نیست، قوانین جشنواره فجر هم تغییر می‌کرد و دوتا سیمرغ بهترین فیلم داشتیم، اون موقع این فیلم هم به حقش می‌رسید. و دوتا سیمرغ بهترین بازیگر نقش
سرخپوست پیری برای کودکش از حقایق زندگی چنین گفت :
در وجود هر انسان همیشه مبارزه ایی وجود دارد
مانند مبارزه ی دو گرگ .
که یکی از گرگها سمبل بدیها
مثل :حسد . غرور .شهوت .تکبر .وخود خواهی است.
و دیگری سمبل مهربانی .عشق . امید .و حقیقت است.
کودک پرسید :پدر کدام گرگ پیروز میشود ؟
پدر لبخندی زد و گفت :گرگی که تو به آن غذا میدهی

کتاب "تاریخ مستطاب آمریکا" ، برای من تلفیقی از کتاب "ریشه ها" ( از رمان های پیشنهادی رهبری) و کتاب "به خاطر صهیون" بود که قبلا خونده بودم... 
​​​​​​این کتاب، تاریخ تشکیل آمریکا رو با طنزی تلخ بیان میکنه...  
بارها با خودم فکر کرده بودم که واقعا تمدن چیه؟!آ
آیا صرفا مدنیت و توسعه، به معنای تکنوکراسی(فن سالاری)، اصالت فایده و اصالت پول، موید اخلاق سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هم هست؟! 
چرا بشر مدرن هر کسی که دچار تکنوکراسی و درد ها و بیماری های تمدن
امروز فیلم سرخپوست به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی رو دیدم. با بازی متفاوت نوید محمدزاده.
یک فیلم قوی و دیدنی با بازیگری متفاوت نوید محمدزاده که در نظرم بسیار تحسین شده است. نیما جاویدی ثاپت کرد که میشه با یک ایده‌ی بسیار ساده یک داستان را بسط بده و تبدیل به یک فیلم جذاب کرد. هنگام دیدن این فیلم لحظه‌ای نبود که از دیدنش دست بکشم و حوصله‌ام را سرببرد. انتخاب بازیگران مناسب برای نقش‌های مناسب، موسیقی و فیلمبرداری عالی و بجا و از همه مهمت
مواد خواندن چاپی قبلاً تکامل آنها را در رسانه های دیجیتال از طریق کتابهای الکترونیکی و مجلات مجازی مشاهده کرده اند و به لطف تکثیر رایانه های لوحی ، خوانندگان الکترونیکی و سایر دستگاه های تلفن همراه ، آنها به طور فزاینده مورد استفاده قرار می گیرند. شما حتی می توانید یک عملکرد دزدگیر را ببینید که در آن صفحات مجله مجازی یا کتاب با یک انگشت ساده روی صفحه نمایش چرخانده می شوند و فرمت سنتی خواندن را که خیلی ها هنوز دوست دارند برانگیختند.

چند مزی
به گزارش حوزه سینما و تلویزیون گروه فرهنگی هنری عصرحباد؛ همچنان فیلم سینمایی سعید روستایی به فروش خود ادامه می دهد و در صدر آمار فروش فیلم های در حال اکران قرار دارد.
در میان فیلم های تازه اکران شده هم، کار کثیف 160 و نیوکاسل 75 میلیون تومان فروخته اند.

آمار فروش تا امروز، جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ به شرح زیر است:
(تمامی ارقام به تومان است)
1) متری شش و نیم: ۲۷ میلیارد و ۷۰۰میلیون (۱۲۱روز)
2) تگزاس (۲): ۲۱ میلیارد و ۱۰۰میلیون (۹۳روز)
3) شبی که ماه کامل شد: ۱۳ میل
لینک دانلود قرار گرفت
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم و کیفیت بالا
منتشر شد (دانلود در ادامه مطلب ...)
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم + دانلود فیلم ایرانی
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی – تاریخی
کارگردان : نیما جاویدی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران در سینما : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه بعد از اکران در سینما
دانلود در ادامه مطلب …
ادامه مطلب
امسال من و محیا خیلی گزیده سراغ فیلم‌های #جشنواره_فیلم_فجر رفتیم. چون طبق لیست منتشره از خبرنگاران، ما مطابق بند فلان و ماده فلان با درخواست‌مون برای حضور در کاخ رسانه‌ها رد شد. بگذریم... من با توجه به فیلم‌هایی که دیدم، این آثار رو شایسته جایزه گرفتن و اگر در طی سال اکران شدن، دیده شدن می‌دونم.شماره یک: #شبی_که_ماه_کامل_شد / به خاطر سکانس‌های نابی که #نرگس_آبیار براشون خیلی زحمت کشیده و اشک‌مون رو توی سالن درمیاره. به همراه بازی فوق‌العاده
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم و کیفیت بالا
اکران در سینماهای کشور ۱۵ خرداد  ۹۸
منتشر شد (دانلود در ادامه مطلب ...)
دانلود فیلم سرخ پوست با لینک مستقیم + دانلود فیلم ایرانی
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی – تاریخی
کارگردان : نیما جاویدی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران در سینما : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه بعد از اکران در سینما
دانلود در ادامه مطلب …
ادامه مطلب
سرخ‌پوست، آخرین ساخته‌ی «نیما جاویدی» است. فیلمی که به عقیده‌ی من نه تنها با فاصله‌ی بسیار زیاد، از ساخته‌های پیشین کارگردان بهتر است، بلکه یک پله نیز، بالاتر از سایر فیلم‌های جشنواره‌ی امسال می‌ایستد.
نامزدی در هفت رشته‌ی سی‌وهفتمین جشنواره‌ی فیلم فجر و دریافت سیمرغ بلورین جایزه‌ی ویژه‌ی هیئت داوران، شاهدی بر این مدعاست.
داستان فیلم، زندانی قدیمی در اواخر دهه‌‌ی چهل شمسی را تصویر می‌کند که قرار است تخریب شود و رئیس آن نعمت جاه
سرخ‌پوست، آخرین ساخته‌ی «نیما جاویدی» است. فیلمی که به عقیده‌ی من نه تنها با فاصله‌ی بسیار زیاد، از ساخته‌های پیشین کارگردان بهتر است، بلکه یک پله نیز، بالاتر از سایر فیلم‌های جشنواره‌ی امسال می‌ایستد.
نامزدی در هفت رشته‌ی سی‌وهفتمین جشنواره‌ی فیلم فجر و دریافت سیمرغ بلورین جایزه‌ی ویژه‌ی هیئت داوران، شاهدی بر این مدعاست.
داستان فیلم، زندانی قدیمی در اواخر دهه‌‌ی چهل شمسی را تصویر می‌کند که قرار است تخریب شود و رئیس آن نعمت جاه
صبح ساعت شیش با صدای گوشی از خواب بیدار شدم. دلم نمی خواست بیشتر بخوابم، دلم می خواست برای یه مدت همینطور توی تاریکی توی تختم بمونم و کاری نکنم. اما صبحونه خوردم و اماده شدم. از اتاق رفته بودم بیرون که دوباره برگشتم و از توی کتابخونه ام یه کتاب با تگ آبی بیرون کشیدم. دم در بابا که تازه داشت چاییش رو هم می زد پرسید: "به این زودی؟" ساعت شیش و نیم بود. در حالی که بند کفشام رو میبستم جواب دادم: "آره، صبح ونک شلوغه و اتوبوس توی ترافیک گیر میکنه. زود نرم،

کتاب لیتل شل: قبیله سرخ پوستی بازمانده از تاریخ آمریکا نوشته‌ی مینا خداکریمیان، داستان واقعی سرگذشت مردمانی است که اتفاقاتی تلخ و غم‌انگیز را تجربه کردند؛ کسانی که در تمام درگیری‌های سیاسی، قبیله‌ای و پیشرفت جوامع دوام آوردند.
لیتِل شِل (به معنی صدف کوچک)، قبیله‌ی سرخپوست کوچکی است که در منطقه‌ی چیپاوا در ایالت متحده آمریکا قرار دارد. که در واقع قبیله‌ای مغلوب و محروم محسوب می‌شد. از آن جایی که این قبیله تقریباً یکی از سیصد قبیله سر
امشب رفتیم پردیس مگامال برای دیدن سرخپوست. یادداشت در رثای فوق‌العاده‌بودنش باشه برای بعد. بذارید الان یه چیزی رو تعریف کنم: به‌محض شروع فیلم خانم میان‌سالی که دو صندلی با من فاصله داشت، علاوه‌بر روسری‌ش -که قبل‌تر درآورده بود- مانتوی نخی و آزادش رو هم درآورد و با یه تاپ نشست به تماشا. اولش فکر کردم شاید قراره شلوغ‌کاری کنه؛ ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و متین و آروم از فیلم لذت برد؛ تموم شد؛ قبل از روشن‌شدن چراغ‌ها، مانتوش رو پوشید و رفت. 
نم
سرخ‌پوست فیلمی به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱۳۹۷ می‌باشد. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۸ رشته این جشنواره، توانست سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران را به خود اختصاص دهد
تیزر جدید فیلم تحسین شده سرخپوست را با هم ببینیم.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مرو
من نویدم این اسمیه که بابای خدا بیامرزم برام گذاشته و مامانم روم گذاشته. نوید یعنی : مژده یعنی پیغام خوش یعنی چیزیکه موجب شادیه. از بچگی یاد گرفتم روی پای خودم بایستم و بجنگم. 
قبل از سر و صدای عصبانی نیستم با خواستی بخوابی شمعارو خاموش کن میشناختیمش!
نوید عصبانی نیستم ادم احساساتی بود که میشد باهاش خندید هم میشد ازش ترسید...تا اونجا خوب بود و شناخته شد. کسی اومده که داره خوب بازی میکنه. بعد با نقش بامزه اش در سیزده که دیگه خبری از ادمی جدی و عصب
پس از گذشت شش روز از فصل پاییز، بدین وسیله اعلام میدارم که میخواهم نهایتا تابستان نامه ی اینجانب را به رشته ی تحریر دراورم :)
تابستان نامه ی توی دفترخاطراتم هرچند پراتفاق تر از پارسال بود، کمتر از پارسال شد. امسال ده صفحه شد پارسال چهارده، پانزده تا :)
1.کتاب: خودتان اولین گزینه را میتوانستید حدس بزنید D: خب این تابستان سی تا کتاب قرار گذاشتیم بخوانیم و من سی تا خواندم :) تازه یک ده روزی هم اضافه آوردم که چون به سفر و باقی مانده کاری ها گذشت، دیگر
نام اثر: سرخ پوست
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: اجتماعی
تهییه کننده : مجید مطلبی
نویسنده و کارگردان : نیما جاویدی
با هنرنمایی: نوید محمدزاده ، پریناز ایزدیار ، مانی حقیقی ، ستاره پسیانی ، حبیب رضایی ، آتیلا پسیانی
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 95 دقیقه
درباره فیلم سرخ پوست :
سرخ پوست فیلمی به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱۳۹۷ می‌باشد
اکثرا روزها یا بعلت سردی هوا و بارندگی یا آلودگی تو خونه هستم .سروناز هنوز خیلی کوچیکه و بیشتر باید حواسم بهش باشه ،فقط سه شنبه در حالیکه بارون می اومد باید می رفتم مدرسه صدرا...با یه بچه کوچیک و یه عالمه وسیله و بارون شدید و یکم اضطراب ماشینو برداشتم و د برو...مدرسه صدرا تو منطقه خیلی باکلاسه ولی به قدری کوچه ها تنگ که نگو
خلاصه ۵تومن نذر کردم و رفتم که الحمدلله به شکل عجیبی جلوی مدرسه جای پارک پیدا شد و بی دردسر!
از سروناز نگم که یهووو وسط سخنر
پر فروش ترین فیلم های 98بر پایه ی آمار فروشی که در سامانه فروش سینمای جمهوری اسلامی ایران تا روز جاری ( ۱۲ تیرماه ) قرار گرفته است , فیلم سینمایی «ایکس لارج» به کارگردانی محسن توکلی که از چهارشنبه هفته قبل یعنی پنجم تیرماه روی پرده رفت , تا روز جاری در حدود ۲۷۶ میلیون تومان فروش داشته که ازاین‌حد ۱۷۵ میلیون تومان نتیجه ها فروش در شهر تهران بوده است . این اثر که درون‌مایه‌ای کمدی دارااست با در اختیار داشتن ۷۷ سینما در تهران و شهر

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
همه بیدارند، در تردیدم.
بامداد است.
ما همه هستیم.سپاس.
بروید به تماشای اسب‌ها.
گرگ مبادا کشته باشد اسبی را!
بر خیزید!به هر سوی بنگرید!
                                       «ترانه‌ای از قبیله‌ی سفته بینیان»

از کتاب:سرخپوست برایم بخوان
 گردآوری:هتی جونز
ترجمه‌: خسرو شهریاری
خان دایی عزیزم،سلامامیدوارم حالا که نامه را گشوده و مشغول خواندن آن هستید،حال و احوالتان خوب و اوضاع بر وفق مراد باشد.سال نوی شمسی تان مبارک باشد و در سال جدید سلامتی و موفقیت در ایستگاه های قطار زندگی انتظار کشتان باشند.خان دایی جان، لابد از دیدن اسم خواهرزاده تان شگفت زده شده اید و بلند فکر کردید: « نکنه برای کسی اتفاقی افتاده؟!» و منشی تان در جواب گفته: « حتما باید اتفاقی افتاده باشه که یه خواهرزاده یادی از خان دایی اش بکند؟!» البته خوب که
دانلود فیلم متری شیش و نیم با کیفیت HD و لینک مستقیم
دانلود فیلم متری شیش و نیم با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی متری شیش و نیم رایگان با کیفیت بالا
دانلود فیلم متری شیش و نیم رایگان و کیفیت بالا
[لینک دانلود در انتها اضافه شد]

فیلم ابد و یک روز را می توان یکی از مطرح ترین فیلم های چند سال گذشته ی سینمای ایران دانست، حالا سعید روستایی سازنده ی این فیلم پر مخاطب بار دیگر به سراغ ساخت اثری پر سر و صدا در ژانر سینمای اجتماعی رفته است. در این مط
نقد فیلم خورشید مجیدی

چندی پیش بود که دست اندرکاران ایجاد فیلم سینمایی «خورشید» با تکثیر فراخوانی اعلام کردند نیاز به یک نوجوان برای اجرای نقش حساس این فیلم سینمایی دارا‌هستند که یه خرده بعد مشخص و معلوم شد مجید مجیدی قصد دارااست د‌همین فیلم سینمایی خویش را در چندماه آتی جلوی دوربین غالب شود . مجیدی بعداز پروژه عظیم «محمد رسول‌الله ( ص ) » این‌بار به سراغ فیلمی با مورد کودک ها فعالیت رفته است و اکثر نقش‌های فیلم جدی
پیشنهاد فیلم ایرانی + عکس
عکس پروفایل فیلم سرخ پوست۱_ دانلود فیلم سرخ پوست
دانلود فیلم ایرانی سرخ پوست دقیقا چیست ؟ با فیلمی در ژانر فرار از زندان مواجه هستیم اما با زاویه دیده جدیدی تعریف می شود از بازی فرا شخصیتی نوید محمد زاده می توان گفت این پسر یک رئیس زندان واقعی را در فیلم سرخ پوست می سازد این در حالی است که تجربه چنین نقشی را نداشته است...عکس پروفایل فیلم شبی که ماه کامل شد۲_ دانلود فیلم شبی که ماه کامل شدفیلم ایرانی شبی که ماه کامل
نگاههای سهمگین ‌اهالی کافه مخصوصا مردوکان رو حس میکوردوم. نگاههایی که درون جنسی هسه و  هر کدام ترجمانی داره . والبته فقط یک مرد میتانه اورو دیلماجی کنه.گارسون بی یِ یمی میزی سر و اون دفتر محضری رو پیش بیورد و گفت: خوش آمدید ...دترک اعتنا نکورد و بگت: آفوگاتو لطفاگارسون که هودار پی اویی قیافه داد میزی از مهاجرین هسه اورو بگت: ببخشید، آفوگاتو نداریم.دتروک سرشو جیرانگتی به و موبالی همرا کار میکورد . جواب بدا: پس لطفا یه « موکا»  و به باریستاتون بگ
نگاههای سهمگین ‌اهالی کافه مخصوصا مردوکان رو حس میکوردوم. نگاههایی که درون جنسی هسه و  هر کدام ترجمانی داره . والبته فقط یک مرد میتانه اورو دیلماجی کنه.گارسون بی یِ یمی میزی سر و اون دفتر محضری رو پیش بیورد و گفت: خوش آمدید ...دترک اعتنا نکورد و بگت: آفوگاتو لطفاگارسون که هودار پی اویی قیافه داد میزی از مهاجرین هسه اورو بگت: ببخشید، آفوگاتو نداریم.دتروک سرشو جیرانگتی به و موبالی همرا کار میکورد . جواب بدا: پس لطفا یه « موکا»  و به باریستاتون بگ
با معدل 17/82 تونستم این ترم رو رد کنم حالا نمیدونم معدل الف هستم یا نه . البته برام مهم نیست. همین که چند تا امتحانی که میخواستم پاس بشم ، پاس شدم :)
ولی شب امتحانی بودماااااااا :دی
انتخاب واحد ها هم فردا تکمیل میشه و از هفته دیگه یکشنبه ( و نه شنبه !!! خیلی مهمه که شنبه نیست) دانشگاهمون شروع میشه قشنگ با یک عده ای همکلاسی شدم که همه شون بلا استثناء گیمر هستن:دی خدابخیر بگذرونه من آخر این ترم یک دونه گیمر حرفه ای درجه 1 میشم :دی
فعلا که در این یک ترم دا
میم لینک ده قسمتی لورازپام را فرستاده است. ده قسمت کوتاه. کوتاه به نظر می‌رسد چون کیفیتش در حدی‌ست که بتوان خوب تویش خیس خورد. یک طوری‌ست که آدم از صدای تق‌تق نوک انگشت برهم‌زننده آرامش به درب، کفرش می‌گیرد. فضایی که در آن قرار می‌گیریم صدای آدمی در حال از خودش گفتن است در مطب تراپیستش که در انتهای هر قسمت تقریبا شش دقیقه‌ای خانم منشی‌ای می‌آید و تق‌تق به درب اتاق می‌زند که آقای دکتر، وقت مراجع تمام شده است و بدو بیراه مای شنونده را به
میم لینک ده قسمتی لورازپام را فرستاده است. ده قسمت کوتاه. کوتاه به نظر می‌رسد چون کیفیتش در حدی‌ست که بتوان خوب تویش خیس خورد. یک طوری‌ست که آدم از صدای تق‌تق نوک انگشت برهم‌زننده آرامش به درب، کفرش می‌گیرد. فضایی که در آن قرار می‌گیریم صدای آدمی در حال از خودش گفتن است در مطب تراپیستش که در انتهای هر قسمت تقریبا شش دقیقه‌ای خانم منشی‌ای می‌آید و تق‌تق به دری اتاق می‌زند که آقای دکتر، وقت مراجع تمام شده است و بدو بیراه مای شنونده را به
سلام
چهل و هفت دقیقه از شروع شنبه میگذره.و میخوام از هفته قبل حرف بزنم.هفته‌ی عجیبی بود و طولانی!!با کوتاه کردن موهام با شیش شروع شد.لیورپول قهرمان شد تا دنیا هم بالاخره یکم با ما لیورپولیا مهربون بشه و خب بقیه هفته هیچی نشد.
حرف حساب:بعضی وقتا آدم طغیان میکنه.اونم از درون.دلش میخواد بزنه همه چیزو بشکونه،با سر بره تو کمد،خودشو از پنجره بندازه پایین بعد تیر چراغ برقو گاز بزنه و... .ولی هیچکدوم از این کارا رو نمیکنه و میریزه تو خودش و بعد اروم می
آخرین تلاش‌هایم برای قدم زدن همراه با کسی در یک عصر پاییزی، بی‌نتیجه ماند. یک روز مانده بود که پاییز تمام شود. تنها فرصتم بود. شاید شنبه که 1 دی می‌شد هم هوا هنوز پاییزی بود و می‌شد قدم زد؛ اما خب، پاییز نبود. وسواس فکری مانع از تجربه‌ای دل‌انگیزی می‌شد. دوست داشتم ساعت 3 عصر پاییزی که آفتاب کم رمق است خیابان طالقانی را قدم بزنیم. دوست داشتم توی فاصله‌ی کوتاه درِ قدس دانشگاه تا خیابان وصال، به جز صدای پاهای خودم، صدای کسی دیگر را هم بشنوم. ب

1. دیروز از شدت خستگی و ترافیک اولش دچار یه سردرد شدید شدم.. کم کم یه ضعف بدی تمام وجودمو گرفت.. بعد همینجور که یه سانت یه سانت تو ترافیک جلو میرفتیم یه کامیون اومد کنارمون و دود اگزوزش رو کرد تو حلقمون... اونجا حالت تهوع هم به حالتام اضافه شد.. دوست داشتم سرمو از پنجره ببرم بیرون و با راننده اش یه صحبتی راجع به ماشینش داشته باشم ولی حیف که مشکل بزرگتر از این تلاشهای کوچیکه... من آدمی بودم که تا 17 سالگی نمیدونستم سر درد چه حسی داره اصلا.. ولی از 17

1. دیروز از شدت خستگی و ترافیک اولش دچار یه سردرد شدید شدم.. کم کم یه ضعف بدی تمام وجودمو گرفت.. بعد همینجور که یه سانت یه سانت تو ترافیک جلو میرفتیم یه کامیون اومد کنارمون و دود اگزوزش رو کرد تو حلقمون... اونجا حالت تهوع هم به حالتام اضافه شد.. دوست داشتم سرمو از پنجره ببرم بیرون و با راننده اش یه صحبتی راجع به ماشینش داشته باشم ولی حیف که مشکل بزرگتر از این تلاشهای کوچیکه... من آدمی بودم که تا 17 سالگی نمیدونستم سر درد چه حسی داره اصلا.. ولی از 17
دانلود فیلم پدرخوانده 1
دانلود زیرنویس
دانلود فیلم پدرخوانده 2
دانلود زیرنویس
دانلود فیلم پدرخوانده 3
دانلود زیرنویس

پدرخوانده
"در قسمتهایی از این متن، فیلم اسپویل شده است"
سه گانه ی پدر خوانده از بهترین های تاریخ سینماست. به طور کلی شاید
همه کس علاقه ی زیادی به دیدن فیلم های مافیایی نداشته باشد اما سبک پدر خوانده به
گونه ی دیگریست. به نظر من اصالت فیلم بر مبنای ارزش خانواده و روابط نزدیک و
عاطفی آنها نسبت به هم شکل گرفته است و در کنار این ار
دانلود بازی جی‌تی‌ای Grand Theft Auto V برای PC
لینک های جدید قرار گرفتند

Grand Theft Auto V Update.v1.41 Build 1180.1
یک قانون نانوشته در صنعت بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد که می‌گوید: عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. آنها یا همانند “مکس‌پین ۳” عالی هستند یا همچون “سرخپوست مرده: رستگاری” در صف شاهکاران قرار می‌گیرد. این قانون نانوشته در مورد جدیدترین ساخته‌ی راک‌استار یعنی جی‌تی‌ای ۵ صدق نمی‌کند. چرا؟ زیرا این باز

یک قانون نانوشته در صنعت بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد که می‌گوید: عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. آنها یا همانند “مکس‌پین ۳” عالی هستند یا همچون “سرخپوست مرده: رستگاری” در صف شاهکاران قرار می‌گیرد. این قانون نانوشته در مورد جدیدترین ساخته‌ی راک‌استار یعنی جی‌تی‌ای ۵ صدق نمی‌کند. چرا؟ زیرا این باز

بسم الله
نه ادعای فهمیدگی و دانش در زمینه فیلم دارم و نه حتا مدعی زیاد فیلم
دیدن و شناخت معیارهای فیلم خوب هستم . چیزی که در ادامه می خوانید صرفا نظرات
شخصی در مورد فیلم هایی است که در جشنواره دیدم. اگر به مذاق شریفتان خوش نمی آید
قبلا پوزش می طلبم.

مراسم اختتامیه دیروز برگزار شد و نشاطی که هر ساله از این اختتامیه
ها سراغ داشتیم، جایی در این مراسم نداشت. محمدرضا شهیدی فر عزیز که از سال های
دور با برنامه ی صبحگاهی و بعد پارک ملت خو گرفته ایم تلا
خب، نمی دونم چرا از دیروز صبح نوشتن این پست رو عقب انداختم.
راستش حدود ده روز بود که دستم به خوندن هیچ کتابی نمی رفت و داشتم می مردم از عذاب وجدان نگاه کردن به کوه کتابای جدید روی میز و کتابای امانتی کنار تخت. تا این که دیروز، در پی یک اقدام انقلابی، همین کتابی که می خوام درموردش بگم رو تموم کردم، ده صفحه از "کویر" رو خوندم، "قندعسل*" رو شروع و تموم کردم و الان هم "متشکرم؛ از ته دل" رو شروع کردم و احتمال قوی امروز تمومش می کنم و دوباره می شینم سر کوی

اسفندیار خدایی، دکترای مطالعات آمریکا، دانشگاه تهران
آمریکا یک کشور خارجی در یک قاره دور نیست. در این روزگار کرونایی هم آمریکا مسئله زندگی ماست و در خانه، بازار، مدارس، مساجد و حتی سر سفره غذای ما هم حضور دارد. باورهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و دینی ما در مخالفت یا همراهی با آمریکا تعریف می شود: برخی آمریکا را خدا می دانیم و برخی شیطان می شماریم. شما یا آمریکاستیزید یا آمریکاپرست و بین این دو، هیچ آئین سومی وجود ندارد. اگر هست، صدای آن در هیا
به لطف یکی از دوستان اهل قلم بیان که همگی به قلم توانمند ایشان واقف هستیم، من با کتاب، این دیرینه دوست مهجور مانده آشتی کردم، و با وجود مشغله های ذهنی فراوان این کتاب خواندنی از یوسا رو دست گرفتم و دیگه نتونستم از بند مطالعه رها بشم، و این چند روز بخصوص دیروز وقت مناسبی رو برای مطالعه این کتاب در نظر گرفتم. سالها پیش و به وقت نوجوانی با ادبیات آمریکای لاتین و کتاب صد سال تنهایی مارکز آشنا شدم، و بر خلاف تعریف و تمجیدهایی که از این کتاب شده ب
جملات انگیزشی سری چهارم
۱- پس از پایان دوره حرفه‌ای اسکی، به مدرسه رفتم تا در رشته حقوق تحصیل کنم. در حال حاضر بین پنج تا ۲۰ بار در سالسفر می‌کنم و در مراسمات پس از شام، جلسات سخنرانی انگیزشی، بازگشایی‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و رادیو سخنرانی می‌کنم. – ادی عقاب، رکورددار اسکی پرش بریتانیا
۲- الهام‌بخشی، سخنرانی انگیزشی و کارهای مشابه همیشه احساس خوبی به من می‌بخشند. اگر بارها و بارها بر روی صحنه حاضر شدی و خود را آن‌طور می‌بینی که هم

کیفیت به صرفه
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
 دریافتحجم: 9.6 مگابایت
کیفیت یکم بهتر
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن ب
سلااااااام سلااااااااااام سلااااااااااام سلااااااااااام خوبید؟ منم خوبم! جونم براتون بگه که سه شنبه شب پیمان زنگ زد به آقای میر.محسنی همون که همیشه سکه ازش می خریم و گفت که براش با همون قیمت اون لحظه ده تا سکه بذاره کنار تا صبح بره ازشون بگیره (اونا معمولا این کارو نمی کنند و همیشه نقد می فروشند ولی چون پیمانو می شناسند و همیشه ازشون خرید می کنه و خیلی وقتها هم تعداد زیاد می گیره برا همین بهش اعتماد دارند و تلفنی هم سفارسشات خریدشو قبول می ک
 سلام.  خشک آمدید به خانه ی  به نام خمام ... چی گفتم الان؟...    ببشخی.  من تمرکوزم در رفته الان  از  انتهاش ابتلا میگم. چی؟...  من چرت پرت میگ؟    میدونی من کی ام؟   میدورنی هیچ اینجا کجاست؟  تی چومانه  بازا کون مره بیدین ،  چی؟  چی سده؟   ببخشید دای جان م ن  کمبود اعصاب دارم  دکتر بیشرف  گفته باید روزی سه کیلو خیار بخورم تا خوب بشم.    چی؟  من دولوغ گفتم؟   جانه  من نه،  تو بمیری اگه  دروغگی زده باشم  .  بپر برو جعبه ی خیار هارو. بیار. تا. ویتامین  

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی عمومی