نتایج جستجو برای عبارت :

بمب یک عاشقانه + تلگرام

گروه های عاشقانه تلگرام 
بهترین گروه های عاشقانه تلگرام
گروه چت عاشقانه
گروه گپ عاشقانه
لینک گروه های عاشقانه تلگرام
با سلام گروه های عاشقانه تلگرام راه اندازی شد که می توانید به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.
گروه های عاشقانه زیادی موجود هستند.
برای عصویت در گروه عاشقانه های تلگرام
سایت لینکدونی تل را جست و جو کنید.

#معرفی_کتاب ..داستان یک عاشقانه آرام روایتی است از قبل از انقلاب سال 57. شخصیت اصلی این رمان گیله مرد معلمی است که علاوه بر تدریس فعالیت های سیاسی زیادی انجام می دهد.او در یکی از سفرهای خود با دختر زیبایی به نام عسل ازدواج می کند و شروع عاشقانه آرام پس از این واقعه شکل می گیرد.__________با ۵ درصد تخفیف اعضا و ارسال رایگان
من اون عاشق دل سوختم که جونشم برای عشقش میداد اما دیگه اون رفته و با رفتنش تمام خاطراتشم با خودش برده . نه نمی تونم بگم برگرد کسی که بخواد می مونه ولی اگه نخواد به هر بهانه ای میره و تو میمونی با تمام غم ها و دل تنگی هاش دیگه نمی خوام کسی وارد زندگیم شه دیگه تا موفقع مرگ با عشق خداحافظی کردم .
منبع: فارس پاتوق - کانال تلگرام عاشقانه های من
بمب؛ یک عاشقانه فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پیمان
معادی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف ، پیمان معادی و مانی حقیقی محصول سال
۱۳۹۶ است. فیلمنامه فیلم «بمب، یک عاشقانه» جایزه بهترین فیلمنامه را از
جشنواره آسیا پاسیفیک در سال ۱۳۹۳ دریافت کرده‌است.
ادامه مطلب
عکس های خفن عاشقانه
عکس های خفن عکس های خفن عاشقانه عکس های خفن تلگرام عکس های خفن خنده دار عکس های خفن بازیگران عکس های خفن فیسبوکی عکس های خفن برای پروفایل تلگرام عکس های خفن دخترانه عکس های عاشقانه

عکس های خفن عاشقانه دو نفره
گاهی به خاطرشماندن را تحمل کنرفتن از دست همه برمی آید
زیباترین عکس های خفن پروفایل عاشقانه
و درخت هم شوی...مندارکوبی میشوم که هفتادوسه بار در دقیقهتو را میبوسد!
متن های دونفره احساسی
همیشه نمی شود زد به بی خیالیو گفت
گروه چت تلگرام عاشقانه های من وتو

مثبت 18+ممنوع
بی ادبی و بی احترامی نداریم
پی وی بدون اجازه ریمو
تبلیغ ریمو
خوش باشید در کنار هم

لینک عضویت گروه تلگرام عاشقانه های من و تو

لینک عضویت بهترین لینکدونی رایگان تلگرام
امروزه در تلگرام استیکرها نقش بسزایی رو دارند
و با تنوع و گوناگونی که دارند بیشتر کاربران را راضی کرده است
امروز ما در رسانه درهم برهم استیکر عاشقانه براتون آماده کردیم، 
که به راحتی با کلیک بر روی لینک زیر آن را ذخیره کنید
کلیک جهت مشاهده و ذخیره کردن استیکر
دوستان عزیز میتوانید علاوه بر لینک بالا با عضو شدن در کانال تلگرام
ما استیکر رو ذخیره کنید و مارو حمایت کنید. 
خیلی از دغدغه های دوستان تلگرام داشتن لینک گروه تلگرام می باشد.
در کانال گروه تلگرام لینک گروه های تلگرامی به صورت رایگان انتشار پیدا می کند.
شما می توانید با داشتن لینک کانال گروه تلگرام وارد گروه های مختلف تلگرام از جمله گروه چت تلگرام
و گروه گپ تلگرام و ... بشید.
برای پیوستن به گروه های تلگرام فقط کافی هست تا وارد سایت لینکدونی تل بشید.
خیلی از دغدغه های دوستان تلگرام داشتن لینک گروه تلگرام می باشد.
در کانال گروه تلگرام لینک گروه های تلگرامی به صورت رایگان انتشار پیدا می کند.
شما می توانید با داشتن لینک کانال گروه تلگرام وارد گروه های مختلف تلگرام از جمله گروه چت تلگرام
و گروه گپ تلگرام و ... بشید.
برای پیوستن به گروه های تلگرام فقط کافی هست تا وارد سایت لینکدونی تل بشید.
عاشقانه ترین عاشقانه های جهان
در برابر قلبم کم میاورند
وقتی که پای "تو" در میان است
.
بشنو!
فریاد عاشقانه ی قلبم را
دستهایم را که میگیری
نگاهم که میکنی
مشتاقانه تر از ثانیه ها...
عشق در وجودم میتپد
آوای بودنت، عاشقانه های جهان را میرقصاند
جهان در برق چشمانم میلرزد
و آغوشت تو گرم میکند تنم را...
با آرامشی از جنس بهشت... :)
.
آغوش تو آرامشی از جنس بهشت است
آرامشت از جنس "تو" در آینه ی "من"
خالیست جهان بی تو و عشقت شهِ قلبم!
بر بوم جهان با تو خوشست عشق کشید
پست عاشقانه

سرم را روی شانه ات بگذار
تا همه بدانند همه چیز زیر سر من است
...........
دوباره فال حافظ میگیرم ///دوباره توی فالمی
همیشه در خیالتم /// اگرچه بی خیالمی
............
تو بزرگترین آرزوی منی حتی اگر برآورده شوی باز هم تورا آرزو میکنم
............

کاش لغت نامه میدانست
دلتنگی
اشک
فاصله و بغض
تعریفش دو حرف است : تو
.....
برای دیدن پست عاشقانه و متن عاشقانه بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید

پست عاشقانه سری اول

تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن آرشیو عکس پروفایل لاکچری و خاص, زیباترین و خاص ترین عکس پروفایل دونفره گالری عکس پروفایل فانتری بدون متن, تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن عکس عاشقانه خفن غمگین متن های عاشقانه بسیار زیبا, تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن عکس لاکچری غمگین متفاوت تر و به روز تر از همه جا تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن

ادامه مطلب
شعر،قافیه نمیخواهد!سطر به سطر، آغوشم را ردیف کردم! تو فقط بیا... ----سری جدید اس ام اس عاشقانه----  انتظارزیباترین نقاشی دنیاستوقتی حاصل تصویرشتو باشی ... ----سری جدید اس ام اس عاشقانه---- تورا از وقــــــــــــتی که به قــــنوت نمازم پیوستی خالصانه دوستت دارم ----سری جدید اس ام اس عاشقانه----  من از تمام دنیـــا ...فقط آن دایـــره ی مشکے چشمـــان تـــو را میخواهم ..،وقتے که در شفافیتش ........بازتاب عکس خـــودم را میبینم ...!!! ----سری جدید اس ام اس عاشقان
عاشقانه
متن عاشقانه جدید
جملات عاشقانه
متن عاشقانه کوتاه
متن عاشقانه شاد
متن عاشقانه برای عشقم
متن عاشقانه بلند
متن عاشقانه دو نفره
متن عاشقانه کوتاه و جذاب
جملات عاشقانه ناب
جملات عاشقانه جدید
متن عاشقانه زیبا
اس ام اس عاشقانه
نوشته های عاشقانه
متنهای عاشقانه
جمله عاشقانه
پیامک عاشقانه
مطالب عاشقانه
متن جدید عاشقانه برای همسر
متن بلند عاشقانه برای همسر
جملات و متن های عاشقانه زیبا
جملات ناب عاشقانه به همسر
مطالب عاشقانه و جالب برای پر
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.

در این مقاله میخوانید :
دلیل حذف حساب کاربری تلگرام
سرویس پیام رسان تلگرام ، محبوب یا منفور ؟
حذف اکانت تلگرام برای رفع ریپورت
نکات لازم به دانستن قبل از حذف اکانت تلگرام
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت خود برنامه
ویدیو آموزش د
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.
در این مقاله میخوانید :

حذف اکانت تلگرام برای رفع ریپورت
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت خود برنامه
ویدیو آمو
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.
در این مقاله میخوانید :
ویدیو آموز
در این مقاله میخوانید :
ویدیو آموز
در این مقاله میخوانید :
ویدیو آموز
در این مطلب جملات و متن های عاشقانه ۲۰۱۹ را برای همسر و عشق آماده کرده ایم با فرستادن این متن های زیبای عاشقانه و جملات رمانتیک می توانید لحظات خوبی را برای عشق خود رقم بزنید.

تـو دلیل لبخندهای مـن هستی
اگر مـن هم دلیل لبخندهای تـو هستم
پس هرگز از خندیدن دست بر ندار
متن عاشقانه
ادامه مطلب
سلام دوستان عزیزم در سایت زیر شما می توانید روزانه جدید ترین آهنگ های عاشقانه را ببینید، کافیست به ادرس این سایت سر زده و اهنگ های مورد علاقه خود را پخش کنید و هر اهنگی که دلتان خواست دانلود کنید. 
دانلود آهنگ عاشقانه
آهنگ های عاشقانه بسیار زیبا و شنیدنی هستند و می تواند شما را به حال و هوایی بسیار عاشقانه و رمانتیک منتقل کنند، اتفاقا کم نیستند خوانندگان صاحب سبک و خوش صدایی که روزانه آهنگ های عاشقانه زیادی را در فضای مجازی پخش می کنند. رسان
گروه گپ تلگرام از گروه های پرطرفدار تلگرامی می باشد. شما می توانید در داخل گروه های گپ تلگرامی با دوستان خودتان چت کنید و گپ بزنید.
گپ زدن باعث افزایش روحیه شما و فراموشی مشکلات می شود.
گروه گپ تلگرام زیادی در تلگرام وجود دارند که سایت لینکدونی تل لینک تمام گروه های تلگرام را منتشر می کند.
برای پیوستن به گروه گپ تلگرام فقط کافی هست تا وارد سایت لینکدونی تل بشید.

خرید رای تلگرام برای برنده شدن در مسابقات تلگرام ما شما رو میتونیم نفر اول در چالش بکنیم برای همین برای خرید رای نظرسنجی یا خرید رای تلگرام به ایدی زیردر تلگرام پیام بدید 

جهت خرید رای تلگرام کافیست جهت خرید رای تلگرام ارزان به آیدی زیر پیام دهید  

ایدی تلگرام 
soltanfarhad7@
شماره تلفن تلگرام 
09367499723

https://telegram.me/soltanFarhad7
نه کسی منتظر است، 
نه کسی چشم به راه، 
نه خیال گذر از کوچه‌ی ما دارد ماه!
بین عاشق شدن و مرگ مگر 
فرقی هست؟
وقتی از عشق نصیبی نبری غیر از آه...!

پیامک عاشقانه 

عجب جوش و خروشی بود عشقت
خراب باده نوشی بود عشقت
بهشتم را به سیبی داد بر باد
عجب آدم فروشی بود عشقت 

اس ام اس های عاشقانه

چون دوستت دارم راهی پیدا خواهم کرد تا نور زندگی تو باشم،حتی در تاریک ترین و دلگیرترین حال خود باشم...

پیام عاشقانه

اگر متوجه مقصودم نمى شوى بیا با هم سکوت کنی
برای داشتن لیست تمام گروه های تلگرام می توانید واردلینکدونی تلگرام شوید. 
این لینکدونی لینک گروه چت تلگرام و گروه دوستیابی و گروه های دختر پسر تلگرام رامنتشر می کند.
تا افرادی که در جستجوی گروه هستند به راحتی آن را پیدا و در آن عضو شوند و دوستان مجازی برای خود پیدا 
کنند
 برای پیوستن به این لینکدونی گروه تلگرام روی عکس زیر کلیک کنید.

هک بازی تلگرام lumberjack, ربات هک بازی تلگرام, هک بازی تلگرام corsairs,
کانال هک بازی تلگرام, ربات هک بازی های تلگرام, نرم افزار هک بازی تلگرام,
تقلب در بازی تلگرام, ربات تقلب در بازی تلگرام

برای تقلب در بازی‌های تلگرام در قدم اول،
شما نیازمند به دست آوردن آدرس دقیقی هستید که پس از انتخاب دکمه‌ی Play
در بازی به شما اختصاص داده می‌شود. برای این کار بازی را باید در محیط
مرورگر وب دستگاه اجرا نمایید. به دست آوردن این آدرس در سیستم‌‌عامل‌های
اندروید،
رفع ریپورت تلگرام ( چگونگی رفع ریپورت در تلگرام )
چگونه در تلگرام از ریپورت خارج شویم؟
ریپورت تلگرام :‌همه کاربران در تلگرام می توانند حتی به کسانی که شماره آنها را ندارند گیام بدهند و مشکل قفل
شدن حساب کاربری شما زمانی رخ میدهد که چند نفر شما را در تلگرام ریپورت
کرده باشد و سپس تلگرام شما را یک فرد ناشناس و مزاحم در نظر می گیرد و
برای مدتی حساب کاربری شما را قفل می کند به صورتی که امکان پیام دادن به
کسی را تا مدتی نا معلوم ندارید.
ادامه مطلب
جدید ترین عکس عاشقانه با متن 2020

آلبومی از عکس عاشقانه نوشته های زیبا ، عاشقانه و خاص برای تبریک تولد به اسم کاوه تهیه کنیم که ، در روز تولد کاوه به او یک هدیه ی مجازی فوق العاده تقدیم کنید.در این مطلب از سایت پروفایل پیکچر ، مجموعه ای بسیار زیبا از عکس نوشته و عکس پروفایل کاوه تولدت مبارک همراه با جملات تبریک تولد برای شما عزیزان آماده کرده ایم . امیدواریم لذت ببرید. با ما همراه باشید.

امروز تولد توست و بهترین زمانی که خدا میخواست مرا با هدی
دیلیت اکانت تلگرام چگونه است ؟ حذف تلگرام طلایی ، پلاس و هاتگرام
دیلیت اکانت تلگرام چگونه است ؟ آیا می توان بدون داشتن کد ، اکانت تلگرام را حذف کرد؟ چرا باید اکانت تلگرام خودم را حذف کنم؟ آیا بعد از دیلیت اکانت تلگرام امکان بازیابی اطلاعات اکانت وجود دارد ؟ دیلیت اکانت تلگرام طلایی ، تلگرام پلاس و تلگرام ایکس چگونه است ؟ آیا بدون دسترسی  به سیم کارت می توانم اکانت تلگرامم را دیلیت کنم ؟ و بسیاری از سوالاتی شبیه به این را در این مطلب پاسخ خوا
                                  به نام خدا
خب در اینجا قصد اموزش هک تلگرام با مهندسی اجتماعی رو براتون دارم

اول از همه شما باید خودتونو تلگرام کنید نه شوخی کردم یعنی باید شبیه تلگرام بشید برای مثال اسم تلگرامتون رو بزارید خود telegram یا telegram service و عکس خودتون رو به عکس تلگرام تغییر بدید به صورتی که قربانی فکر کنه شما تلگرام هستید سپس یک تلگرام دیگه به غیر از تلگرام خودتون نصب کنید مثل موبوگرام, تلگرام صورتی, تلگرام بنفش و.....
کاری با تلگرام جدید ن
بیو عاشقانه انگلیسی
در این مطلب از سایت جسارت تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین و جدیدترین بیو عاشقانه انگلیسی را برای شما کاربران گرامی تهیه نماییم.
بیو عاشقانه انگلیسی با معنی
If I ever write story about my life, don’t be surprised if your name appears billion time
اگر من روزی داستان زندگی ام را نوشتم، تعجب نکن اگر دیدی نام تو میلیاردها با برده شده …
I want you to be happy, but I want you to be happy with Me
من دوست دارم خوشحال باشی، اما دوست دارم با من خوشحال بشی
You feel like a beautiful backdrop to my life. You make me feel wh
برای پیوستن به گروه تلگرام باید لینک گروه تلگرام را داشته باشد.
اما این لینک های گروه تلگرام در کجا وجود دارند و چگونه باید آن ها را پیدا کنیم.
شما باید وارد کانال گروه تلگرام یا لینکدونی تلگرام بشید.
برای عضویت در لینکدونی تلگرام و داشتن همه گروه های تلگرام روی عکس زیر کلیک کنید.

از بهترین گروه های تلگرام می توان به گروه دوستیابی تلگرام انتشار کرد که در این لینکده وجود دارد.
برای داشتن لیست تمام گروه های تلگرام می توانید واردلینکدونی تلگرام شوید. 
این لینکدونی لینک گروه چت تلگرام و گروه دوستیابی و گروه های دختر پسر تلگرام رامنتشر می کند.
تا افرادی که در جستجوی گروه هستند به راحتی آن را پیدا و در آن عضو شوند و دوستان مجازی برای خود پیدا 
کنند
 برای پیوستن به این لینکدونی گروه تلگرام روی عکس زیر کلیک کنید.

امکانات تلگرام طلایی

تلگرام طلایی چیست ؟ 
همانطور که مستحضر هستید در دی ماه به دلایلی تلگرام فیلتر شد و زمزمه های این موضوع بود که برنامه هایی مشابه تلگرام اما نسخه ی داخلی جایگزین تلگرام خارجی شوند اما نام رسمی این پیام رسان ایرانی منتشر نشد، گویا تلگرام طلایی همان پیام رسانی است که قرار است جایگزین تلگرام گردد و اخیرا نیز نام آن بر سر زبان ها افتاده است. به گفته ی رئیس وزارت ارشاد این پیام رسان به نوعی کدنویسی شده است که کاربران سرورهای

دوستان جهت خرید رای تلگرام ها و لایک های ما برای افزایش رای شما در نظرسنجی و برنده شدن در چالش ها و مسابقه ها اماده است جهت خرید رای تلگرام 

جهت خرید رای تلگرام یا لایک چالش های تلگرام روی عکس بالا کلیک کنید 
ایدی تلگرام 
soltanfarhad7@
شماره تلفن تلگرام 
ادامه مطلب
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.

ادامه مطلب
گروه های تلگرامی با موضوعات زیادی وجود دارد مانند....
گروه تلگرام دوستیابی
گروه تبلیغات تلگرام 
گروه چت تلگرام
....
ولی امروز می خواهیم راجع به محبوب ترین گروه تلگرام یعنی گروه چت تلگرام صحبت کنیم.
شما می توانید با پیوستن به کانال لینک یاب تلگرام لیست تمام گروه های چت تلگرام را داشته باشید
.
.
هر 15 دقیقه یک بار یک لینک گروه چت را منتشر می کند.
اگر شما هم گروه تلگرام دارید و می خواهید ممبر واقعی بگیرید فقط کافیست لینک خودتون رو در 4 کانال لینکدونی

جهت خرید رای تلگرام ها و لایک های ما برای افزایش رای شما در نظرسنجی و برنده شدن در چالش ها و مسابقه ها اماده است جهت خرید رای تلگرام 

جهت خرید رای تلگرام یا لایک چالش های تلگرام روی عکس بالا کلیک کنید 
ایدی تلگرام 
soltanfarhad7@
شماره تلفن تلگرام 
ادامه مطلب
دانلود سریال عاشقانه ۲ : سریال عاشقانه در فصل اول خود یکی از بهترین سریال های ژانر عاشقانه در نمایش خانگی شد و طرفداران بسیار زیادی را از آن خود کرد.کارگردانی این سریال به عهده منوچهر هادی و تهیه کنندگی این مجموعه نیز به عهده هومن کبیری است.
خلاصه داستان سریال عاشقانه فصل دوم
داستان سریال عاشقانه در فصل دوم ادامه همان فصل اول است…
بازیگران سریال عاشقانه فصل ۲
محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، حسین یاری ، هومن سیدی ، فرزاد فرزین ، بهاره کیان افشار
 دانلود میکس آهنگ های عاشقانه کوتاه و شاد جدید صوتی mp3 سال 2020 - 99
بهترین میکس عاشقانه کوتاه جدید 2020
برای این مطلب در وبلاگ یک موزیک پرطرفدارترین و زیباترین میکس عاشقانه شاد ، میکس عاشقانه شاد غمگین ایرانی به صورت گلچین شده با لینک مستقیم اماده دانلود می باشد
دانلود میکس عاشقانه غمگین
#میکس عاشقانه و غمگین ژاپنی (اسیر عشقت شدم) با کیفیت عالی · کامبیزصبا .... میکس عاشقانه بسیار زیبا با آهنگ غمگین ایرانی ❤/ دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند.
ادامه م
آموزش دیلیت اکانت تلگرام (delete account telegram)
فهرست مقاله :[ بر روی گزینه مورد نظر کلیک نمایید]

-> حذف فوری اکانت تلگرام (روش اصلی)
-> ویدیو آموزش دیلیت اکانت تلگرام
-> پاک کردن اکانت تلگرام زمان دار
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت تلگرام
" مرحله 1 " برای وارد شدن به صفحه حذف اکانت تلگرام ابتدا بر روی کادر زیر کلیک کنید (پس از مشاهده کامل آموزش) ، تا وارد سایت اصلی telegram شوید.
ادامه مطلب
دانلود گلچین اهنگ های عاشقانه در یک فایل زیپ بصورت یکجا
 گلچین اهنگ های عاشقانه بصورت یکجا
برای علاقمندان ترانه های عاشقانه وبلاگ یک موزیک گلچینی از بهترین و پرطرفدارترین اهنگ های عاشقانه را اماده کرده که با مراجعه به اخر این مطلب و کلیک بر روی لینک دانلود این مجموعه بی نظیر را دریافت کنید
بیشتر اثار هنرمندان در عرصه موسقی موضوعی عاشقانه دارد و بر اساس عشق اهنگ و ترانه های زیادی با سبک های مختلف ساخته شده است
سایت های موزیک زیادی در سراسر
لینکدونی تلگرام لیست تمام گروه های تلگرام را منتشر می کند.
کانال لینکدونی کانال تلگرامی می باشد که لینک گروه های چت تلگرام، گروه گپ تلگرام و .... را منتشر می کند.
گروه های تلگرام در لینکدونی ممبر واقعی می گیرند و می تونند شلوغ بشند و رشد کنند.
گروه چت تلگرام ، وفتی اعضای بیشتری داشته باشد.
می تواند به چیزهای مفید و سودمندی برسد.
فقط کافی هست تا گروه تلگرام خودتون رو بسازید.
و برای گروه تلگرام خودتون عنوان مناسب انتخاب کنید.
و برای گروه تلگرامتون
بوسه های عاشقانه در تخت خواب از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
لب_گرفتن hashtag on Instagram • Photos and Videos
▶ 1 00
Nov 17 2016
597 Likes 4 Comments on Instagram “ kiss کلیپ عاشقانه پیشاپیش شب جمعتون خوب ”. ▶ 4 07
Aug 6 2016
اصن دلم آهنگ بزارم واسه دنبال کننده هام یه موزیک ویدیوی هندی از کانالم حذف شد دیروز الانم عصبانیم ینی.
ادامه مطلب
دانلود ورژن جدید تلگرام
با اپلیکیشن تلگرام Telegram قادر خواهید بود روم های چت با تعداد افراد ۲۰۰ نفر بسازید و به صورت گروهی به چت کردن بپردازید.این برنامه اندرویدی به صورت رایگان
تلگرام یکی از مسنجرهای بسیار پرطرفدار و محبوب این روزها در ایران است و ما امروز برای شما جدیدترین و بروزترین نسخه اندروید تلگرام 5.9.0 Telegram دانلود

دانلود برنامه تلگرام Telegram اندروید، دانلود رایگان اخرین نسخه اپلیکیشن محبوب تلگرام با لینک مستقیم ، نرم افزار تلگرام اپ
در این مقاله میخوانید :

ویدیو آمو
گروه های تلگرام قم همیشه این شانس رو داشتهاند که جز بهترین گروه های تلگرام باشند.
یکی از معروف ترین گروه تلگرام رو به خودش اختصاص بدهد.
گروه چت قم
گروه دختر پسرهای قمی 
گروه دوتیابی قم از گروه های پر سرچ تلگرامی هستند.
لینکدونی قم ، لینک گروه های تلگرامی قم را انتشار می دهد.
برای پیوستن به گروه تلگرام قم روی عکس زیر کلیک کنید.                             linkyab140
لینکدونی تل سایت تخصصی در زمینه گروه تلگرام است که برترین گروه های تلگرام و همین طور بهترین لینک ها را در اختیار کاربران قرار می دهد.
برای داشتن بهترین گروه تلگرام باید وارد سایت لینکدونی تل بشید.
که شما در واقع لینک گروه تلگرام بهترین گروه رو در اختیار خودتون قرار می دهید.

خرید رای تلگرام انجام رای ها و لایک های ما برای افزایش رای شما در نظرسنجی و برنده شدن در چالش ها و مسابقه ها اماده است جهت خرید

جهت خرید رای نظرسنجی یا لایک چالش های تلگرام روی عکس بالا کلیک کنید 
ایدی تلگرام 
soltanfarhad7@
شماره تلفن تلگرام 
ادامه مطلب
دانلود گیف عاشقانه و گاز گرفت برای واتساپ 2019 با بهترین کیفیت
دانلود گلچینی از بهترین  گیف های عاشقانه مخصوص و خاص تلگرام و واتساپ

دانلود گیف عاشقانه  برای واتساپ گیف بغل عاشقانه تلگرام استیکر و گیف عاشقانه کانال گیف عاشقانه لب بازی

قبل از قرار دادن گیف عاشقانه با موضوع دوست داشتن اطلاعاتی درباره تاریخچه عکس های گیف و همچنین نحوه ساخت این نوع عکس ها برای شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و واتساپ قرار داده می شود.
گیف نوعی فرمت تصویری است که ا
گاهی اوقات پیش می‌آید که کاربران شبکه‌های اجتماعی برای مدتی تصمیم به ترک رسانه‌های اجتماعی می‌گیرند. در چنین حالتی معمولا به دلیل مشغله‌های کاری و تحصیلی سعی می‌کنند تا از پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی دوری کنند و در آینده و در زمان مناسبی مجددا بازگردند. یکی از این رسانه‌های اجتماعی که از این دست اتفاقات در آن زیاد رخ می‌دهد تلگرام است که کاربران در آن به دنبال حذف اکانت تلگرام هستند. در این آموزش قصد دارم به نحوه حذف کردن اکانت تل
روش جدید رفع ریپورتی تلگرام 2019 – 98 , رفع ریپورتی در تلگرام تنها
در چند ثانیه , برات رفع ریپورت در تلگرام,ربات رفع ریپورتی رایگان
این ربات تلگرامی که برای پیام دادن افراد ریپورت شده در تلگرام کارایی
دارد ، برای کاربران فارسی تلگرام به مناسبت سال 98 ارائه شده است. رئیس
بخش توسعه ی ربات های تلگرام فارسی در مورد قابلیت های این ربات می گوید :
این ربات تلگرام به کاربران اجازه می دهد تا در عین حالی که ریپورت
هستند به افراد ناشناس پیام بدهند و با آنه
دانلود قسمت 10 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام «دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: «به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان «دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب «ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون
دانلود قسمت 8 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام «دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: «به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان «دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب «ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون
دانلود قسمت 9 سریال دل
آموزش حذف اکانت تلگرام
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.
اما به هر حال گرچه تلگرام بسیاری را به خود جذب کرده است اما بنابر بسیاری از دلایل برخی می خواهند که اکانت تلگرام خود را حذف کنند که این امر باعث این می شود تمام اطلاعات و چت های شما ا
لینکدونی تلگرام از کانال هایی هست که لیست تمام گروه های تلگرام را منتشر می کند.گروه های چت تلگرام و گروه های تلگرامی و گروه تلگرام طلایی و گروه های هاتگرام را منتشر می کند.
شما می توانید با عضویت در کانال گروه یاب تلگرام لیست تمام گروه تلگرام را منتشر کند.
برای پیوستن به گروه تلگرام باید لینک گروه تلگرام را داشته باشید.
این لینک ها در این گروه های تلگرام وجود دارد.
برای پیوستن به کانال لینکدونی تلگرام روی عکس زیر کلیک کنید.
سلام

گروه تلگرام دوستیابی - گروه های دوستیابی تلگرام اصفهان - گروه های دوستیابی تلگرام - گروه های دوستیابی تلگرام مشهد - گروه های دوستیابی تلگرام تبریز - گروه های دوست یابی تلگرام اهواز ...

جهت مشاهده تمامی گروههای دوستیابی در تلگرام وارد لینک زیر شوید :
گروه های دوستیابی تلگرام
می‌گفت: با این عاشقانه هایی که تو مینویسی، کسی نشناسدت، فکر می‌کند حتما یکی را زیر سر داری!
می‌گویم: فقط کمی ذوق می‌طلبد تا عزیزی را که میدانی با او کامل میشوی و ابدیتت با او رقم می‌خورد، نیامده، ندیده و نشناخته دوست بداری و برایش عاشقانه بنویسی. 
بزرگترین لینکدونی تلگرام
کانال هایی در تلگرام برای ثبت لینک کانال تلگرام و گروه تلگرام شما به شکل تخصصی فعالیت میکنند. یکی از روشهای معرفی کانال تلگرام یا معرفی کانال در پیامرسان های داخلی در تلگرام استفاده از همین کانال هاست .

لینکدونی تلگرام
https://t.me/linkekadeh3

موضوع: ثبت لینک کانال های تلگرام و معرفی لینک کانال ها
درباره کانال لینکدونی :
با ثبت کانال یا گروه خود در لینکدونی گروه تلگرام و لینکدونی کانال تلگرام می توانید ممبرهای گروه و کانا
بزرگترین لینکدونی تلگرام
کانال هایی در تلگرام برای ثبت لینک کانال تلگرام و گروه تلگرام شما به شکل تخصصی فعالیت میکنند. یکی از روشهای معرفی کانال تلگرام یا معرفی کانال در پیامرسان های داخلی در تلگرام استفاده از همین کانال هاست .

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
با ثبت کانال یا گروه خود در لینکدونی گروه تلگرام و لینکدونی کانال تلگرام می توانید ممبرهای گروه و کانا
بزرگترین لینکدونی تلگرام

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
بزرگترین لینکدونی تلگرام

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
در این مقاله میخوانید :

ویدیو آمو
دانلود قسمت 5 سریال دل
دانلود قسمت 7 سریال دل
دانلود قسمت 6 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
سلام دوستان با توجه به فیلترینگ تلگرام و نیاز مردم به vpn امروز قصد دارم شما رو با ویژگی جدید تلگرام آشنا کنم .
بعد از فیلتر کردن تلگرام در ایران این شرکت برای کاربران خود ویژگی در نسخه جدید تلگرام فراهم کرده که با استفاده از اون دیگه نیازی به vpn ندارند .
ادامه مطلب
بزرگترین گروه های تلگرامی در کانال لینکدونی تلگرام وجود دارد که به این صورت که لینک گروه تلگرام را منتشر می کند.
و شما می توانید به راحتی از این گروه تلگرام نهایت استفاده رو ببرید.
ما در این کانال لینک یاب لیست تمام گروه های تلگرام را منتشر می کنیم که این بسیار راحت و فوق العادست.
برای دوستانی که تمایل به لیست گروه تلگرام دارند.
برای پیوستن به گروه تلگرام روی عکس زیر کلیک کنید.

به ادامه مطلب بروید ...

عکس های عاشقانه
عکس های احساسی
عکس های رمانتیک
عکس های رومانتیک
عکس عاشقانه
عکس احساسی
عکس رمانتیک
عکس رومانتیک
عکس های عاشقانه از لحظات تنهایی
عکس های احساسی از لحظات تنهایی
عکس های لحظات تنهایی
عکس های تنهایی
عشق

بچه های شهر لرستان بعد از این میتوانند با بهره برداری از کانال گروه تلگرام در گروههای چت لری عضو بشوند.

گروه دوستیابی لر یک راه برای جستجوی دوست خوب در لرستان هست و البته یک دوست مجازی و نه دوست واقعی.
در کانال گروه تلگرام،در گروه مورد علاقه خود عضو شوید.
  گروه تلگرام لری
@group_60
لیست تلگرام‌های موجود در اپستور 
@iphone02016 

تلگرام اصلی
https://apps.apple.com/us/app/telegram-messenger/id686449807

نایسگرام
https://apps.apple.com/us/app/nicegram/id1457369322

لوپی
https://apps.apple.com/us/app/loopy-messenger-professional/id860456941

تلگرام تلک گرام
https://apps.apple.com/us/app/talkgram-unofficial-telegram/id1076859626

تلگرام مسنجر
https://apps.apple.com/us/app/messenger-vpn-secure/id1404922565

آی می مسنجر
https://apps.apple.com/us/app/ime-messenger/id1450480822

تلپدا
https://apps.apple.com/us/app/telepado/id1293648354

۵اس چت 
https://apps.apple.com/us/app/5schat/id1355078483

تلگرام آکا
https://apps.apple.com/us
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 16 سریال دل
 تلگرام هم اکنون پرطرفدارترین مسنجر در کشورمون است و تقریبا اکثر کاربران شبکه های اجتماعی روی به تلگرام آوردند و هم اکنون بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعالیت میکنند
یکی از مشکلات قبلی گروه تلگرام وجود ربات های مزاحم بود که در گروهها خرابی ایجاد میکردند که با انتشار نسخه جدید و سوپر گروه شدن دیگر نگران رباتهای مزاحم نیستیم، اگر از کاربران تلگرام هستید و  به دنبال گروههای جذاب و فعال تلگرام میگردی که سالم باشند و از جستجو در اینت
 تلگرام هم اکنون پرطرفدارترین مسنجر در کشورمون است و تقریبا اکثر کاربران شبکه های اجتماعی روی به تلگرام آوردند و هم اکنون بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعالیت میکنند
یکی از مشکلات قبلی گروه تلگرام وجود ربات های مزاحم بود که در گروهها خرابی ایجاد میکردند که با انتشار نسخه جدید و سوپر گروه شدن دیگر نگران رباتهای مزاحم نیستیم، اگر از کاربران تلگرام هستید و  به دنبال گروههای جذاب و فعال تلگرام میگردی که سالم باشند و از جستجو در اینت
این روزها در کانال های تلگرام و اینترنت با سوالات و تبلیغات زیادی در این زمینه مواجه میشوید از جمله: ربات چک پروفایل تلگرام, بازدید پروفایل یاب تلگرام, ربات بازدید پروفایل تلگرام, پروفایل چکر تلگرام, کی پروفایل تلگرام منو دیده, برنامه و نرم افزار بازدید پروفایل تلگرام و… اما آیا امکان چک پروفایل تلگرام وجود دارد؟!
ادامه مطلب
دانلود قسمت 18 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
امروز میخوام بهتون یه پیج اینستاگرام شکست عشقی و عاشقانه و دپ و خلاصه ته تهه همه پیج ها رو معرفی کنم بهتون .
اگه دنبال کلیپ های عاشقانه و فاز سنگین هستید
یا عکس پروفایل و استوری عاشقانه میخواید
یا دنبال مطالب عاشقانه هستی پی زیر رو فالو کن
https://www.instagram.com/ax.porf

پیج عاشقانه اینستاگرام
پیج دپ اینستاگرام
لینک یاب های تلگرام
لینک یاب گروه تلگرام لینک یاب هست لینک گروه تلگرام رو جست و جو می کند.
و در اختیار شما قرار می دهد.
لینک یاب گروه لینک تمام گروه های تلگرام رو منتشر می کند.
یعنی وقتی شما دنبال لینک گروه چت تلگرام باشید
با جست و جو در لینک یاب می توانید اون گروه تلگرام رو پیدا کنید
یا لینک یاب یک کانال تلگرامی است که لینک تمام گروه های تلگرام رو منتشر می کند.
و از اون طریق می توانید لینک گروه تلگرام رو پیدا کنید.
گروه چت تلگرام از بهترین گروه های تلگرامی می باشد.
که لینک گروه چت تلگرام را در سایت لینکدونی تل می توانید مشاهده کنید.
لینکدونی تل لینک تمام گروه های چت تلگرام رو منتشر می کند.
گروه چت دختر و پسر هم در این لینکدونی تلگرامی جا دارند.
پس برای پیوستنه به گروه چت تلگرام و دیدن گروه تلگرام
به سایت لینکدونی تل برید.
گروه های تلگرام زیادی در تلگرام ساخته شده اند. و هر کدوم دنبال کار و فرآیند خاصی هستند.
مثلا یک گروه مخصوص چت هست.
 یک گروه مخصوص گپ است.
یک گروه تلگرام مخصوص کار است و یا ......
برای پیوستن به گروه های تلگرام باید لینک گروه های تلگرامی رو داشته باشید.
گروه چت تلگرام در مورد چت هست.
و می توان داخل آن چت کرد. و هر گروه تلگرام قوانین خودش رو داره.
مثلا یک گروه تلگرام زیر 25 سال ممنوع هست.
یک گروه تلگرام مخصوص تهرانی هاست و ....
گروه و قوانین زیادی وجود دار
delete account telegram ، حذف اکانت تلگرام
اگر تمایلی ندارید که در تلگرام فعالیت کنید و یا اینکه یک شماره خود را از آن حذف کنید تنها راه آن مراجعه به سایت تلگرام می باشد
آموزش حذف اکانت تلگرام
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.حذف اکانت تلگرام
اما به

دوستان رای ها و لایک های ما برای افزایش رای شما در نظرسنجی و برنده شدن در چالش ها و مسابقه ها اماده است جهت خرید

جهت خرید رای نظرسنجی یا لایک چالش های تلگرام روی عکس بالا کلیک کنید 
ایدی تلگرام 
soltanfarhad7@
شماره تلفن تلگرام 
ادامه مطلب
پیام رسان تلگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی خارجی شناخته می شود که با پشتیبانی زبان فارسی و قابلیت های زیاد آن توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. این پیام رسان هم نسخه های اندرویدی ، ISo و هم نسخه تحت ویندوز و وب را ارائه کرده است. در این آموزش قصد داریم تا روش دیلیت اکانت تلگرام را به شما به صورت تصویری و گام به گام آموزش دهیم.

نکات مهم قبل از حذف اکانت تلگرام
ادامه مطلب
عکس های عاشقانه
.

عکس های عاشقانه متن دار

دنیا هم که از آن تو باشد
تا زمانى که درون قلب یک زن جایى نداشته باشى
تا درون آوازهاى عاشقانه زنى زندگى نکنى
و سهمى از دلشوره هاى زنى نداشته باشى
فقیرترین مردى
عکس عاشقانه متن دار
تنها رفتن در این جاده
در این جاده سرد و بی انتها
بدون کوله باری از عشق
بدون تو
دشوار است
ومن تنها تر از همیشه
بیشتر بخوانید:  عکس نوشته الـهام بخـش برای زنـدگی
خاطره های یاد تو بر دوشم سنگینی می کند
می دانم که نخواهی آمد
اما م
عکس های عاشقانه
.

عکس های عاشقانه متن دار

دنیا هم که از آن تو باشد
تا زمانى که درون قلب یک زن جایى نداشته باشى
تا درون آوازهاى عاشقانه زنى زندگى نکنى
و سهمى از دلشوره هاى زنى نداشته باشى
فقیرترین مردى
عکس عاشقانه متن دار
تنها رفتن در این جاده
در این جاده سرد و بی انتها
بدون کوله باری از عشق
بدون تو
دشوار است
ومن تنها تر از همیشه
بیشتر بخوانید:  عکس نوشته الـهام بخـش برای زنـدگی
خاطره های یاد تو بر دوشم سنگینی می کند
می دانم که نخواهی آمد
اما م
چگونه گروه های تلگرام را داشته باشیم این سوالی هست. که تمام دوستان از هم دیگر می پرسند و دنبال گروه های تلگرام می باشند.
ما می خواهیم کانالی را به شما معرفی کنیم که لینک تمام گروه های تلگرام را منتشر می کند. لینکدونی نام دارد.
مانند:
1.گروه چت تلگرام
2.گروه دوستیابی تلگرام
3.گروه های تلگرام طلایی
و .......
اسم این کانال لینک یاب 140 می باشد.
که همانطور که گفته شد لیست تمام گروه های تلگرام داخل این گروه وجود دارد.
برای عضویت در کانال لینک یاب روی عکس زیر
دانلود رایگان فیلم بمب یک عاشقانه با لینک مستقیم
دانلود بمب یک عاشقانه کیفیت عالی 1080p
تیزر رسمی فیلم بمب یک عاشقانه
لینک دانلود قرار داده شد

موضوع فیلم :  فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه قصه با حال و هوای موشک باران تهران در سال 1366 روایت می شود. در این فیلم به زندگی یک خانواده در دهه 60 و زمان جنگ می‌پردازد.
ادامه مطلب
تلگرام طلایی خود به خود از رو گوشیم حذف شد. گویا گوگل خودش مستقیما داره اون رو از روی دستگاه های اندرویدی به دلیل اینکه میگه ابزار جاسوسیه حذف میکنه، حتی کافه بازار هم دیگه تلگرام طلایی و هاتگرام رو نداره. آخه به گوگل چه مربوطه کاسه داغ تر از آش شده، ما میخواییم ازمون جاسوسی بشه!!!
امروز میخوام بهتون یه پیج اینستاگرام شکست عشقی و عاشقانه و دپ و خلاصه ته تهه همه پیج ها رو معرفی کنم بهتون .
اگه دنبال کلیپ های عاشقانه و فاز سنگین هستید
یا عکس پروفایل و استوری عاشقانه میخواید
یا دنبال مطالب عاشقانه هستی پی زیر رو فالو کن
https://instagram.com/delii.gram

پیج عاشقانه اینستاگرام
پیج دپ اینستاگرام

نام مانهوا : حماسه ی خونینژانر: تاریخی، عاشقانه، اکشن، درامخلاصه ی داستان : گو چیانگ ژو برای گرفتن انتقام مادرش به شهرش جایی که پدرش زندگی میکنه برمیگرده ولی در این حین اون با ژنرالی آشنا میشه و با اون فرد درگیر روابط پیچیده میشه و...

نام مانهوا : حماسه ی خونینژانر: تاریخی، عاشقانه، اکشن، درامخلاصه ی داستان : گو چیانگ ژو برای گرفتن انتقام مادرش به شهرش جایی که پدرش زندگی میکنه برمیگرده ولی در این حین اون با ژنرالی آشنا میشه و با اون فرد درگیر روابط پیچیده میشه و...

یکی از این لینکدونی های معروف تلگرام لینکدونی 140 می باشد.
که لیست گروه های چت تلگرام را منتشر می کند.
گروه تلگرام که به راحتی و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
گروه چت تلگرام امکانات بسیار از جمله بازی و چت و دوستیابی در اختیار شما قرار می دهد.
برای پیوستن به گروه تلگرام باید لینک گروه تلگرام رو داشته باشید.
که این لینک ها در کانال لینک یاب تلگرام وجود دارد.
برای پیوستن به کانال لینک یاب تلگرام روی عکس زیر کلیک کنید.
امروزه گروه تلگرام تاثیر بسیار زیادی روی مردم گذاشته هست.
و کسی نیست که تا الان لذت گروه تلگرام رو تجربه نکرده باشد.
ما در کانال لینکدونی تلگرام لیست گروه های تلگرام را منتشر می کنیم به این صورت که شما با ثبت لینک خودتون در کانال 
لینک یاب تلگرام می توانید ممبر واقعی بگیرید.
شما به راحتی می توانید لیست تمام گروه های تلگرام رو داشته باشد.
در این لینکدونی 
گروه چت دختر پسر های تلگرام
گروه دوستیابی
گروه لاکچری ها
و گروه دختر پسرهای تلگرام ........
ب
امروز برای شما دوستان و همراهان سایت تفریحی چفچفک 50 عکس پس زمینه عاشقانه جدید دختر و پسر با هم، دو نفره، عاشقانه، جذاب قرار دادم که هم برای موبایل هم کامپیوتر میشه استفاده کرد و لطفا نظرتون رو راجب این عکس ها بهم بگید
ادامه مطلب
لینکدونی کانال تلگرامی می باشد که لینک تمام گروه های تلگرام را منشتر می کند، شما برای داشتن لینک گروه های تلگرام می توانید عضو کانال لینکدونی تلگرام بشید.
در لینکدونی انواع گروه های تلگرام به طور مثال گروه چت و گروه گپ و گروه دختر و پسرهای تلگرام منتشر می شود.
اگر شما هم گروه تلگرام دارید می توانید لینک خودتون رو در لینکدونی تلگرام ثبت کنید و برای گروهتون ممبر واقعی بگیرید.

برای پیوستن به لینکدونی تلگرام روی لینک زیر کلیک کنید.

گاهی فکر میکنم مگر میشود
خدایِ این زیبایی ها
درد به بنده هایش بدهد؟
به تنگ آورد روزگار را؟
بعد میبینم  چقدر ما
دست به دامنِ هرچه میشویم
جز خدا...
و بعد فکر میکنم
چقدر خدایِ این زیبایی ها
ما را عاشقانه دوست دارد
که رهایمان نمیکند
نمیرود...